VPN / وی پی ان کریو

در خرید VPN به سهولت نصب توجه کنید

VPN ها آسان سازی می شوند: 3 سرویس جهت خرید VPN دسکتاپ

vpn make easy

درباره اهمیت خرید VPN و خرید کریو ها در نگهداری امن و حفاظت شده از اتصالات هنگام استفاده از شبکه های Wi-Fi عمومی بسیار صحبت شده است. با این حال نیاز به نصب دستی VPN کریو خرید شده بر روی ویندوز نیاز به نرم افزارهای ثالثی همچون OpenVPN دارد. اگر نیاز به استفاده از سرویس های با روش آسانتری برای اتصال دارید ما در اینجا راه هایی را به شما پیشنهاد می کنیم.

این روزها بسیاری از VPN ها کلاینت های قابل دانلود بدون دردسر در اتصال را ارائه می دهند. شما تنها برنامه را دانلود می کند، آن را روشن می کنید و تمام! بدون هیچ زحمتی متصل می شوید.

در اینجا سه نمونه برای مشتریان iOS، اندروید و دسکتاپ آورده شده است.

Tunnel Bear

شاید این کریو VPN ساده ترین نوع است، تنها برنامه را باز می کنید، آن را از حالت Off به On تغییر می دهید و پس از اینکه برنامه آبی شد شما دارای اتصال امن شده اید. Tunnel Bear یک انتخاب محبوب برای کسانی است که می خواهد وانمود کنند از ایالات متحده متصل شده اند. این VPN هزینه 5 دلار در ماه و 50 دلار در سال را برای دسترسی روی تا سه دستگاه دارد.

همچنین Tunnel Bear سه نسخه ارائه می دهد که به شما اجازه استفاده تا 500 مگا بایت داده را می دهد.

CyberGhost

مشابه Tunnel Bear، CyberGhost به شما این امکان را می دهد که با کلیک بر روی دکمه طلایی در وسط این برنامه سرویس VPN خرید شده خود را فعال کنید.

CyberGhost سه نسخه از سرویس های مختلف را ارائه می دهد. ابتدا نسخه رایگان است که کوتاه تر از دیگر نسخه است و لیست کشورها را محدود می کند. دریف دوم، دارای حق عضویت است و هزینه 7 دلار در ماه و 70 دلار به صورت ماهیانه را دارد، سه برابر سریعتر از نسخه قبلی است، روی یک دستگاه کار می کند و شما می توانید کشور خروجی را انتخاب کنید. نسخه آخر، حق عضویت 11 دلار در ماه و 110 دلار در سال را دارد و به شما اجازه استفاده از VPN را بر روی 5 دستگاه با تمام ویژگی ها را می دهد.

Private Internet Access

Private Internet Access کمی متفاوت از دیگر نمونه های معرفی شده کار می کند. به جای برنامه کاربردی روی دسکتاپ، PIA بر روی سمت راست نوار وظیف ویندوز قرار می گیرد. شما به سادگی با کلیک بر روی آیکون ربات PIA و انتخاب Connect و نام سروری که می خواهید متصل شوید اتصال را برقرار می سازید.

PIA هزینه ای معادل 7 دلار در ماه و 49 دلار برای یک سال دارد. این سرویس به شما اجازه می دهد از طریق 5 دستگاه به VPN دسترسی یابید و کشور خروجی را انتخاب کنید.

این سه سرویس VPN دارای اتصالی آسان برای کلاینت های دسکتاپ هستند. هنگام جستجو برای خرید VPN و خرید کریو توجه به این نکته مناسب است که دارای اتصال آسانی باشد و تنطیمات طولانی برای ایجاد اتصال زمان شما را نگیرند.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online